Kullanım koşulları

Hüküm ve Koşullar
MTM PLUS KONAKLAMA Kullanım Koşulları

Bu internet sitesi, MTM PLUS KONAKLAMA tarafından geliştirilmiş olan ve otellerin internet siteleri üzerinden rezervasyon almalarına imkân veren MTM PLUS KONAKLAMA tarafından çalıştırılmaktadır
.

  1. Bu internet sitesi, çok çeşitli ulusal ve uluslararası otel ve otel zincirleri için geliştirilmiş bir platform olmakla birlikte otel işletmeci, konaklama hizmetlerini müşterilere sunmak, ve sunulan tekliflerin ve müsaitlik durumlarının tercihlerinize ve seyahat planınıza uygunluğunu kontrol edebilmenizi sağlamak amacıyla bu siteyi kullanmaktadır.

Bu internet sitesini çalıştıran MTM PLUS KONAKLAMA, oteller için hizmet sağlayıcı görevi görmektedir. MTM PLUS KONAKLAMA tarafından sunulan hizmet sayesinde oteller, çevrimiçi rezervasyon hizmetini uzaktan hizmet yöntemiyle sunabilir.

MTM PLUS KONAKLAMA’NIN otel misafirlerine sunduğu hizmet ve sorumlulukları, otelin sunduğu konaklama tekliflerine erişim izni vermekle sınırlandırılmıştır. Bu bağlamda, MTM PLUS KONAKLAMA ‘nın otel misafirlerine sunmuş olduğu hizmet, kişisel bilgilerin, rezervasyon-ödeme ayrıntılarının müşteri tarafından sağlanması ve rezervasyon onayı aşamasına geçilmesiyle sonlanmış olur.

  1. Tarafınız ve Otel Arasındaki Sözleşme

Rezervasyon yaptırmak istediğiniz oteli (otel ve ilgili otel zincirleri bundan böyle “MTM PLUS KONAKLAMA” olarak anılacaktır.) seçmenizin ardından, kişisel bilgilerinizi ibraz etmek ve Rezervasyon Sürecini tamamlamak suretiyle otel ile doğrudan konaklama anlaşması akdedilecektir.

Misafirle ve otel arasında yapılan konaklama , iptal koşulları da dâhil olmak üzere, otelin “Hüküm ve Koşullar”ı uygulanacaktır.. MTM PLUS KONAKLAMA Otel ile Müşteri arasında yapılan sözleşmelerin tarafı olmayıp herhangi bir yükümlülüğü de bulunmamaktadır.

Bu siteyi ve/veya MTM PLUS KONAKLAMA rezervasyon motorunu kullanmanız ya da MTM PLUS KONAKLAMA üzerinden rezervasyonu tamamlamanız ve/veya Rezervasyon sürecinin herhangi bir adımında bulunmanız; tarafınız ve MTM PLUS KONAKLAMA arasında sözleşme ilişkisi doğurmaz.
3 İptal ve Değişiklikler

Rezervasyon iptali ya da değişikliği işlemlerinde rezervasyon yaptığınız otelin iptal/değişik hükümleri uygulanır.

  1. Ödeme alınmadan rezervasyon yapılamaz.

  2. Yapılan rezervasyon iptal edilemez.

  3. Kayıtsız konaklama yapılamaz. kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra odaya giriş yapılabir.

  4. Oda tutulup kiralandıktan sonra 1 dk bile içeriye girilmiş ve iptal etmek isteyince iptal işlemleri sağlanamaz

  5. MTM PLUS KONAKLAMA giriş saati 12:00 çıkış saati 11.00

  6. İnternet sitesindeki ücret bilgileri

    Aksi belirtilmediği sürece bu internet sitesinde belirtilen konaklama ücretleri, otelin gecelik ve oda başına belirlediği ücretlerdir. odalar 1+1 olup en fazla 3 kişilik kapasidedir. 4 cü kişiye ek ücrete tabidir.